1000 parça puzzle 
Doğa resimlerinden, ünlü şehir resimlerinden ya da ünlü ressamların eserlerinden seçeceğiniz rengarenk güzel bir puzzle ile keyifli aile akşamları geçirmeye, ya da sadece kendinize özel zaman geçirmeye ne dersiniz? Bitmiş boyutu genellikle 68*48 cm olan (1-1,5 cm’lik sapmalar tolerans dahilindedir) 1000 parça puzzle’lar evinizin duvarında oldukça şık duracaktır.
En çok tercih edilen, dolayısıyla da en çok çeşidi bulabileceğiniz 1000 parça puzzle kategorisinde MasterPieces, Ricordi, Clementoni, Anatolian, Ravensburger, Ks Games, Educa, Piatnik, Castorland, Art Puzzle, Gold Puzzle, Heye Puzzle, Jumbo, Schmidt, Dino ve Perre gibi birçok marka seçeneğini mağazamızda bulabilirsiniz.
500 parçayı birleştirerek puzzle birleştirme konusunda kendine güveni gelenler kadar, bu uğraşıya yeni başlayan puzzle dostları da 1000 parça kategorisinden rahatlıkla tercih yapabilirler.
1000 parça puzzle’larda dikey ve yatay panoramik boyutlar da bulabilirsiniz. Yatay panoramik puzzle boyutu 96*34 cm’dir. (1-1,5 cm.’lik farklılıklar tolerans dahilindedir) En boy oranını düz ekran yeni model televizyonların şekli gibi gözünüzde canlandırabilirsiniz.
1000 parça puzzle ne kadar zamanda biter diye bir sorunuz varsa ve yeni başladıysanız; her ne kadar kişiden kişiye değişse de günde 1 saat ayırarak yaklaşık 2 haftada bütün parçaları birleştireceğinizi düşünebilirsiniz.
1 2 3 ... 34 >